1602679882_24_1600x1067.jpg

Abant Ormanya Sapanca Maşukiye Gölcük Gölü Turu

Size özel sürücülü v.i.p araç ile 12 saat unutulmaz bir gün.

7/24 airport v.i.p transfer

İstanbul Hava Alanı                            Transfer

İstanbul hava alanı ve Sabiha Gökçen  hava alanı transferi:Steril dezenfekte edilen araçlar ile v.i.p hizmet veriyoruz.Profesyonel sürücü ekibi,yeni model araçları ile otel transferlerinizi gerçekleştiriyoruz.

fors turizm

7/24 v.i.p İstanbul tour

İstanbul tur

Gecesi ayrı gündüzü ayrı güzel tarihi bölgeleri ile gezmeye doyamayacığınız bitmesini istemeyeceğiniz bir tur.İstanbul'un alışveriş merkezleri,camileri,doğal güzellikleri,boğazı ve saymakla bitmeyecek seçenekleri  6-9-12 saatlik tercihleri ile unutulmaz bir gün vaad ediyoruz.

fors turizm

7/24 SAPANCA TOUR

Sapanca,Maşukiye,Hobbit Evleri

Otelinizin destinasyonundan v.i.p araç ile turumuz başlar.Gün boyu yol üzeri görülmesi gereken mekan ve yerleri tercihinize göre sürücümüz durak tayin eder.İstediğiniz durakda,istediğiniz kadar kalmak sizin tercihinizdir.

fors turizm

7/24 Bosphorus Tour

Bosphorus Yat Turu

İstanbul Boğazının eşşsiz güzelliğini denizden seyretme imkanı sunan bu turumuz size özel kişi sayısına göre düzenlenmektedir.Doğum günü kutlamaları,nişan,evlilik teklifi gibi organizasyonlar için ideal bir tur.  

fors turizm

7/24 Action

Paintball  Organizasyon

İstanbul'un stresli yoğunluğundan uzaklaşarak arkadaş grubu veya aileniz ile aksiyon ve adrenalin dolu bir gün yaşayabilirsiniz.Sabah destinasyonunuzdan tur başlar.Kahvaltı ,doğa yürüyüşü,paintball,atv safari gibi isteğinize bağlı turu tamamlayabilirsiniz.

fors turizm

14 Ocak 2017

İstanbul-Bursa Turu

İstanbul'dan Bursa'ya size özel 9 kişilik v.i.p araç ile feribot ile geçiyoruz.Hem deniz havası alıyor,hem de Bursa'nın eşsiz doğal güzelliklerini ve yeşilini görme imkanı buluyorsunuz.Sürücümüzün size verdiği seçenekler ile turumuzu tamamlıyoruz.

fors turizm